Srpen 2020

Slet ULL Jihlava

Navzdory počasí, které po čtyřech předchozích vydařených ročnících tentokrát sletu opravdu příliš nepřálo, organizátoři v sobotu 29. srpna na letišti v Jihlavě zaregistrovali bezmála 300 účastníků a více než 60 letadel. Tradičně byli zastoupeni snad všichni tuzemští výrobci letecké techniky.

Červenec 2020

Setkání pilotů Sazená 2020

V sobotu 11. července se na letišti Sazená uskutečnilo třetí setkání pilotů. Navzdory počátečním ne zrovna ideálním povětrnostním podmínkám nakonec dorazilo nejméně sto pilotů a žáků ve výcviku a podařilo se také ustanovit první český rekord v počtu pilotů na jednom místě.

Srpen 2019

Slet ULL Jihlava

Největších sletů sportovních létajících zařízení pořádaný LAA a  příležitost k setkávání odborné i laické veřejnosti využíváme i my k další popagaci a osvětě letectví.

Červen 2019

AVIATICKÁ POUŤ

Jeden z největších svátků letectví a příležitost k setkávání odborné i laické veřejnosti využíváme k další popagaci a osvětě letectví.

LETECKÝ DEN PLASY

První setkání proběhlo letos v Plasech a bylo na co se dívat. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili a těšíme se na všechny společné výlety.

Květen 2019

ÉROSTOP

Facebook

Sdílejte příspěvky a podporujte tak vlastní sdílené létání!

Facebook umožňuje propagaci společNého létání. Sdílejte své lety ve skupině stopnisiéro.cz  a  sdílejte také příspěvky stopnisiero.cz na svých profilech či stránkách. Rozšiřujme povědomí o možnosti sdílet vášeň k létání s ostatními.

Cestující se o nás dozvídají organicky přes naše sdílení na facebooku nebo propagací příspěvků.

Každá kampaň může propagovat stránky celé nebo pouze jednotlivé příspěvky na facebooku. Sdílením podporujete vlastní létání za sdílené náklady.

Vyhlásili jsme soutěž o 30. minutový let za 1Kč. Oslavujeme překročení hranice 10.000 oslovených na facebooku. Sdílejte mezi svými přáteli! Každý měsíc jeden vyhraje!  https://www.facebook.com/STOPNISIERO.CZ/posts/287069342115583Google

Zobrazená reklama je nejlepší reklama. Za prokliknutí na stránky se však platí. 

Stopnisiéro oslovuje!

Na stránky www.flightshare.cz již kliklo přes 80.000 potenciálních cestujících! Každý den stránky navštíví nejméně 500 osob.

Reklama se zobrazuje na mobilních zařízeních i počítačích. Sdílením stránek na vašem profilu  na instagramu či facebooku podpořte vlastní létání.


Cestující

Od spuštění platformy jste uskutečnili desítky letů. 

Převážně se jedná o známé pilotů užívajících platformu FLIGHTSHARE. 

Nezapomínejte vkládat recenze vašich letů za sdílené náklady. Recenzi vložíme i v případě, že se let domluví mimo platformu. Připojíme ji k vašemu profilu i na hlavní stránku stopnisiero.cz .  Zvyšte si kredit a podpořte ostatní. Sdílejme nadšení z létání.


Komunikace 

Pro sdílení poptávek jsme vytvořili každému registrovanému pilotovi email ve tvaru jméno.příjmení@flightshare.cz. Email je přesměrován na email, který jste poskytli při registraci. Emaily slouží pouze pro evidenci poptávek, k čemuž jsme ze zákona povinni. UCL bude požadovat přehled letů. Emaily neslouží ke komunikaci s cestujícími. 

Po obdržení poptávky se prosím ozvěte zájemcům nejpozději do 24 hodin! Po letu požádejte cestujícího o recenzi a souhlas s uveřejněním. Recenzi, čas a křestní jméno cestujícího nám nezapoměňte následně také poslat. 


Soutěže registrovaných pilotů

Máte-li chuť podpořit vlastní létání a nabídnout na Vámi létaném stroji výhodnou cenu, případně si o ni nechat zasoutěžit na facebooku, napište nám. Na facebook či email. 

flightshare@flightshare.cz

https://facebook.com/STOPNISIERO.CZ/